Pre koho sú naše služby určené? a čo poskytujeme?

krátkodobý, dlhodobý a operatívny prenájom vozidiel

Poskytujeme krátkodobý prenájom, čo znamená prenájom vozidla do 30 dní. Cena za tento prenájom je vyššia oproti dlhodobému prenájmu vozidla.

Poskytujeme dlhodobý prenájom, čo znamená prenájom vozidla nad 30 dní zväčša do 6 mesiacov idúcich po sebe. Cena za tento prenájom je nižšia oproti krátkodobému prenájmu vozidla.

Poskytujeme operatívny prenájom pre fyzické a právnické osoby ktorý presiahne 6 mesiacov a maximálne 12 mesiacov. Cena za tento prenájom je nižšia oproti krátkodobému a dlhodobému prenájmu. (UPOZORNENIE, klient prechádza credit checkom)

Či už potrebujete vozidlo na deň, dva, tri, týždeň, mesiac, rok alebo na víkendový prenájom, neváhajte nás kontaktovať alebo navštívte sekciu dostupnosť, kde nájdete aktuálne dostupné vozidlá ktoré sú momentálne voľné ihneď k odberu.

náhradné vozidlá

Náhradné vozidlá po poistnej škodovej udalosti, poskytujeme všetkým klientom. (UPOZORNENIE, klient prechádza kontrolou platnosti zmluvy Povinného zmluvného poistenia, popr. Havarijného poistenia)

Klient si uhrádza prenájom sám, s jeho súhlasom, vybavíme všetky podklady a žiadosti o preplatenie nákladov za prenájom vozidla príslušnej poisťovni.

úžitkové vozidlá a vozíky

Poskytujeme na prenájom úžitkové vozidlá a prívesné vozíky do 750 kg.

Poskytujeme aj viacmiestne vozidlá a to 7-miestne, 9-miestne úžitkové vozidlá takzvané VAN-y.

Úžitkové vozidlá môžete využiť na prepravu tovaru alebo pri vašej podnikateľskej činnosti.

prenájom vozidiel na taxi účely

Poskytujeme prenájom vozidiel aj pre účely taxislužby a food courier. Ak nemáte živnosť ani koncesiu, neváhajte kontaktovať nášho partnera TAXI 24 (www.taxi24tcs.eu). Všetko potrebné už zariadime za Vás a vy možete začať takmer okamžite.

Vozidlá na TAXI prenájom sa pohybujú od 15,00 EUR na deň až 40,00 EUR na deň.

Depozit za vozidlo je vždy 1 - týždňový nájom daného vozidla. Pokiaľ sa s naším partnerom nedohodnete inak.

Je dôležité si uvedomiť že pre prenájom na taxi účely je nutné aby vodič mal platný preukaz vodiča vozidla taxislužby, ktorý je možné si overiť!